Informacje o przechowywanej dokumentacji osobowo­płacowej. Kliknij, aby pobrać "Wniosek o wydanie zaświadczenia i kopii dokumentacji".

Wykaz upadłych lub zlikwidowanych przedsiębiorstw, których akta osobowo ­ płacowe przechowuje Pomorska Agencja Finansowa – Toruń Sp. z o.o.:

(stan na listopad 2021 r.)

  1. Techmat Sp. z o.o. - Katowice,
  2. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w likwidacji - Golub-Dobrzyń,
  3. „Jurwald” S.A. – Grudziądz,
  4. Urząd Miasta - Toruń,
  5. Franpack CEE Sp. z o.o. w likwidacji - Świecie,
  6. Corda Sp. z o.o. - Toruń,
  7. Frantschach IPP Sp. z o.o. w likwidacji - Świecie,
  8. Zabrem Sp. z o.o. w upadłości - Zabrze,
  9. Budzyńscy Sp. z o.o. - Jarantowice,
  10. Zakład Obsługi Elektrycznej „Elektrobat” Sp. z o.o. w upadłości – Chorzów,
  11. Przedsiębiorstwo  „Budmos” – Włocławek,
  12. Elektromontaż-3 Katowice S.A. w upadłości – Katowice,
  13. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego „Elpor” w upadłości – Mysłowice,
  14. Przędzalnia Czesankowa „Intertex” S.A. – Sosnowiec,
  15. Polmozbyt Katowice Sp. z o.o. w upadłości – Katowice,
  16. D.J.M. Chłodnia Grudziądz, Stanisław Żukowski – Grudziądz,
  17. Górnośląska Agencja Handlowa Sp.  z o.o. – Katowice,
  18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „CZG Stal” Sp. z o.o. – Sosnowiec,
  19. „Nadwiślański Węgiel” S.A. w upadłości – Tychy,
  20. Zakłady Mięsne „POLMEAT” Sp. z o.o. w upadłości – Brodnica,
  21. ARIS S.A. w upadłości – Siemianowice Śląskie,
  22. K.F.I „Colloseum” Sp. z o.o. – Ornontowice,
  23. Przedsiębiorstwo Transportowe „TRANSBUD-Bielawy” – Bielawy,
  24. Euro Logistic Sp. z o.o. – Grudziądz,
  25. Jerzy Jędrzejewski „JURMARK Sp. komandytowa – Słupno,
  26. Grupa Budowa Instalacji Przemysłowych Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  27. „Polmos” Toruń S.A. w upadłości – Toruń,
  28. PPU „Drebet” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,
  29. Przedsiębiorstwo Produkcji Montażu Urządzeń Elektrycznych Budownictwa Elektromontaż nr 2 w Katowicach w upadłości – Katowice,
  30. „Pector” Zakład Automatyki i Energetyki Wójcik, Wałecki, Szmelc, Stegenta Sp. j. w upadłości – Toruń,
  31. PPHU „Cossmati Design” w upadłości – Brzozie,
  32. Kancelaria Prawna AS, Doradztwo Prawne i Ekonomiczne Sp. z o.o. w likwidacji – Włocławek,
  33. „Konmet” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Knurów,
  34. Przedsiębiorstwo „Beton-Bytom” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej - Radzionków,
  35. Zakłady Odzieżowe „Tarmilo” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Tarnowskie Góry,
  36. Spółdzielnia Drutpol w upadłości – Golub-Dobrzyń,
  37. „Omega” S.A. w upadłości likwidacyjnej – Olsztyn,
  38. Huta „Będzin” S.A. w upadłości likwidacyjnej – Będzin,
  39. PPHU „Milada” Spółka Jawna – Chełmno,
  40. Duda Market Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Sosnowiec,
  41. Synergis Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej – Dobre Miasto,
  42. Intur Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Inowrocław,
  43. Baukontrakt Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  44. ARME Sp. z o.o. w Grudziądzu w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,
  45. TOMTRADING C&G Sp. z o.o. – Toruń,
  46. Pol-Invest Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Wołomin,
  47. Natural Chemical Products Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,
  48. Lawapol Sp. z o.o. – Kurzętnik,
  49. STALMONT Sp. z o.o. w likwidacji – Toruń,
  50. Fabryka Ceramiki Budowlanej Wacław Jopek Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Sierakowice,
  51. Włocławskie Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi – Waganiec,
  52. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKOPAL Sp. z o.o. – Skępe,
  53. NEPTUN Sp. z o.o. – Gliwice,
  54. CENTROSTAL-TORUŃ S.A. w likwidacji – Toruń,
  55. Spółdzielnia Mieszkaniowa „WENUS” w likwidacji – Toruń,
  56. Spółdzielnia Handlowa „GEESTOR” w likwidacji – Toruń,
  57. Zakład Mechaniczny „AZOMET” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,
  58. OpusCapita – Warszawa,
  59. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „CORTEX Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,
  60. Fabryka Urządzeń Chłodniczych „BYFUCH” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,
  61. Firma Handlowo Usługowa INSTALATOR Rupiński Krzysztof w upadłości – Rypin,
  62. A&B PAPER Ltd Sp. z o.o. Zadkład Produkcji Papieru Toaletowego w upadłości likwidacyjnej – Kawęczyn,
  63. Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski MAT S.A. w upadłości – Toruń,
  64. RC Fundacja Konsultingu i Rehabilitacji – Toruń,
  65. Przedsiębiorstwo PUH „IMPEX” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Papowo Toruńskie,
  66. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MOTO-POL Spółka Jawna Maria Ledóchowska-Pszuk i Jan Ledóchowski w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  67. Mostostal-Chojnice S.A. w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,
  68. Digirec S.A. w upadłości likwidacyjnej – Rybnik,
  69. Oltech Grupa SBS Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,
  70. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wenus” w likwidacji – Toruń,
  71. Spółdzielnia Handlowa „Geestor” w likwidacji – Toruń,
  72. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kijewie Królewskim w likwidacji,
  73. Nord Truck Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,
  74. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji – Trzebiełuch,
  75. Darex Electronics Sp. z o.o. – Lubicz,
  76. AJPI Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Mysłowice,
  77. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji – Książki,
  78. Scot Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,
  79. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w upadłości likwidacyjnej – Zakrzewo,
  80. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PRO-MODA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  81. Dukabo Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,
  82. Dukabo Grzegorz Dutkiewicz w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,
  83. Vapo Sp. z o.o. w likwidacji – Toruń,
  84. Zakład Dziewiarski Depol Deperas Sp. J. w upadłości likwidacyjnej – Żygląd 6,
  85. Mega-Sort Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,
  86. Huta Bildon S.A. w upadłości – Katowice,
  87. Coldpartner Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,
  88. W-Tech Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,
  89. SzyMa Sp. J. Szymański Przemysław, Majewski Krzysztof – Toruń,
  90. Fabryka Elektrofiltrów ELWO S.A. w upadłości – Pszczyna,
  91. Emes-Mining Service Sp. z o.o. w Katowicach w upadłości likwidacyjnej – Katowice,
  92. Klimawent Sp. zo.o. w upadłości likwidacyjnej – Warszawa,
  93. Jantur Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Nieszawa,
  94. 91-PLUS Huta Szkła Szczakowa Sp. z o.o. – Jaworzno w upadłości,
  95. Agencja Handlowa GAH Sp. z o.o. – Katowice,
  96. Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna ROLNIK w likwidacji – Świecie,
  97. Uboat-Line S.A. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,
  98. Adpol S.A. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  99. GSG Mining Systems w upadłości likwidacyjnej – Katowice,
  100. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „UNITAS” Sp. J. S. Dryga, K. Linka – Grudziądz,
  101. ARBI Spółka Jawna, W. Biernat, J. Ormaniec w upadłości likwidacyjnej – Oświęcim,
  102. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ziemi Krakowskiej w likwidacji w upadłości – Kraków,
  103. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Wiertniczych Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,
  104. Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne SANMEL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Brodnica,
  105. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w likwidacji – Chełmno,
  106. Przedsiębiorstwo Usługowe „BHM-3 Henryk Szilistowski w upadłości likwidacyjnej” – Sosnowiec,
  107. ZASKOCZ Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Zaskocz,
  108. CHAMPION Dorota Piotrowska w upadłości likwidacyjnej - Warszawa,
  109. ESKA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Strzygi,
  110. DAROCHA Sp. z o.o. Sp.k. w upadłości likwidacyjnej – Papowo Toruńskie,
  111. FIX AUTO Sp. z o.o. w upadłości – Kraków,
  112. MICROS Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,
  113. Anna Jochymek w upadłości likwidacyjnej – Olkusz,
  114. Jerzy Jochymek Piekarnia „Złoty Róg” w upadłości likwidacyjnej – Olkusz,
  115. Paweł Jochymek w upadłości likwidacyjnej – Bukowno,
  116. EMC Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  117. Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne SANMEL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Brodnica,
  118. Skarb Państwa – Sąd Okręgowy – Toruń,
  119. Sąd Rejonowy – Chełmno,
  120. Mark2 Corporation Poland Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,
  121. Biuro Usług Technicznych, Projektowania i Realizacji Inwestycji – Toruński Klub Technika NOT Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,
  122. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „ARKA” w upadłości – Dąbrowa Górnicza,
  123. Śląsk Auto Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Katowice,
  124. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „Jowisz” w upadłości likwidacyjnej – Czeladź,
  125. RP-FARMA ARONJA Sp. z o.o. Sp. Jawna – Grudziądz,
  126. ENERGOPROJEKT GLIWICE S.A. w upadłości – Gliwice,
  127. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKOGLOB Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Dąbrowa Górnicza,
  128. Zakład Przemysłu Rolnego w Linowie Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Linowo,
  129. LOKATOR Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Mysłowice,
  130. HOMAK, Krzysztof Homa – Grębocin,
  131. AUTO-HIT S.A. w upadłości – Warszawa,
  132. SGN21 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w upadłości – Kraków,
  133. Spółdzielnia Mieszkaniowa PROJEKT w upadłości – Chorzów,
  134. EUROCENT S.A. w upadłości – Kraków,
  135. DEVELO Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Katowice,
  136. IDEA DEVELOPMENT MANAGEMENT Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  137. TERMBUD Spółka Jawna Skowroński – Toruń,
  138. LEMICON Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,
  139. PIPES DEVELOPMENTS Sp. z o.o. w upadłości – Warszawa,
  140. PLASTMAL Sp. z o.o – w upadłości we Włocławku,
  141. HEKO MOST Sp. z o.o. w upadłości – Włocławek,
  142. GPOiW NATURA Sp. z o.o. - Dobrzyń nad Wisłą,
  143. DROBEKO Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,
  144. PROSTYR Sp. j. - Toruń,
  145. SAWA Import-Export Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Białystok
  146. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKOTERM Sp. z o.o w likwidacji – Toruń,
  147. EUROCLASIC Sp. z o.o w upadłości – Toruń
  148. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FOREST Sp. z o.o. w upadłości – Włocławek,
  149. MARWOJ Mielcarek, Przybylski Sp. J. - Mogilno,
  150. Szafron Krystian Zakład Elektroinstalacyjny w upadłości likwidacyjnej - Chorzów,
  151. Przedsiębiorstwo Techniczne DOX Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Jaworzno,
  152. AGRO-TOP Grupa Producentów Trzody Chlewnej w upadłości likwidacyjnej – Rogowo,
  153. DRO-RYB Sp. z o.o. w upadłości – Chojnice,
  154. WINDPROJEKT Sp. z o.o.o. w upadłości – Inowrocław,
  155. ROL-INWEST-EKO Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,
  156. DETAL Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,
  157. PPH TORO Cukiernia Piekarnia Staninisław Szulc – Żnin,
  158. TORLEN Sp. z o.o. w likwidacji – Toruń,
  159. Zakład Budowlany Waldemar BOŚ Sp. z o.o. - Włocławek,
  160. Spółdzielnia Pracy POWIŚLE w upadłości – Kwidzyn,
  161. Fundacja z Widokiem – Toruń,
  162. Odzieżowo-Metalowa Spółdzielnia Inwalidów w upadłości – Włocławek,
  163. Gabinet Lekarski Krzysztof Kwela – Bydgoszcz,
  164. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ciechocinie – Elgiszewo,
  165. NUTRICO Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości – Sosnowiec,
  166. CONNECT Marek Szczygielski w upadłości – Toruń,
  167. Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji PRIBUD-KONSTRUKCJE Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,
  168. INTERFOL Sp. z o.o. Sp.k. w upadłości – Sowlany,
  169. TIRTRANS Sp. z o.o. w upadłości – Nowy Witoszyn,
  170. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kowalewie Pomorskim w likwidacji – Kowalewo Pomorskie,
  171. AMBRA G.J. Sp.  z o.o. w upadłości, Katowice,
  172. SOLIDEX S.A. w upadłości – Kraków,
  173. FURNISOL Sp. z o.o. - Toruń,
  174. TASSKO SA w likwidacji – Toruń,
  175. PROGRESS WAGOTRONIC S.A. w upadłości – Chorzów,
  176. Firma Handlowo-Usługowa JARYT Jarosław Rytel w upadłości likwidacyjnej – Jastrzębie Zdrój,
  177. EYE CARE Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej  - Katowice,
  178. Zakład Elektroinstalacyjny w upadłości likwidacyjnej – Chorzów,
  179. PBS FINANSE SA – Sanok,
  180. Zakłady Mięsne Henryk Kania SA w upadłości – Pszczyna,
  181. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa SKARBIEC w upadłości – Piekary Śląskie,
  182. AD Sp. z o.o. w upadłości – Szczuki,
  183. Krakowskie Zakłady Mięsne KRAKMET Sp. z o.o. w upadłości - Kraków,
  184. PBS IP Sp. z o.o. w likwidacji – Sanok,
  185. VET POL Sp. z o.o. w likwidacji – Grudziądz,
  186. CREATIVE CERAMIKA Sp. z o.o. w upadłości – Chorzów,
  187. INDATA UTILITIES SA w upadłości – Katowice,
  188. FERMSTAL-BFM Sp. z o.o. w upadłości – Niemodlin,
  189. WARAN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w likwidacji – Toruń,
  190. Podkarpacki Bank Spółdzielczy w upadłości – Sanok,
  191. LUNA SZYK Sp. z  o.o. w likwidacji – Grudziądz,
  192. ROMBWOJT Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsnego R. Pędowski, W. Olasiewicz Spółka Jawna – Bydgoszcz,
  193. Ewelina Szostak w upadłości – Proszowice,
  194. PBS PARTNER Sp. z o.o. w likwidacji – Sanok.